Design by Free Web Templates
Fundacja "OGNIWA" rekomenduje Dom Opieki "Na Cyrhli"

Nasz Dom Opieki współpracuje z Fundacją "OGNIWA", która zajmuje się między innymi dofinansowaniem pobytów w prywatnych domach opieki. www.ogniwa.org

Cennik

Cena podstawowa za pobyt powyżej miesiąca zaczyna się od - 2500 zł./mies.

Cena za pobyt czasowy do jednego miesiąca - 100 zł. za dobę.

Cena za pobyt ustalana jest indywidualnie w zależności od stopnia opieki, rodzaju pokoju.

Do ceny podstawowej należy doliczyć koszt lekarstw i pampersów.

Oferujemy wakacyjne pobyty krótkoterminowe.

Jeśli wyjeżdżasz na wakacje - my zaopiekujemy się bliską Ci osobą.

Zadzwoń - cenę ustalimy indywidualnie.

Zapraszamy na nasz FanPage

Dom Opieki Korbielów Facebook
Oferta Domu Opieki w Korbielowie
Dom Opieki Na Cyrhli Korbielów

    Codziennie kontaktują się z nami osoby poszukujące opieki dla swoich bliskich. Często wiąże się to z rozpaczą, że tej opieki nie są w stanie zapewnić sami. Dlatego oddajemy do Państwa dyspozycji Dom Opieki Na Cyrhli w Korbelowie, który może pomieścić jednorazowo 30-tu lokatorów. W naszym domu schronienie znajdą osoby samotne, starsze oraz schorowane, zarówno te z demencją, alzheimerem czy parkinsonem. Każdy potrzebujący znajdzie u nas fachową, sumienną i serdeczną pomoc. Oferujemy odpowiednio wyposażone pokoje dwuosobowe i prywatne apartamenty. Istnieje możliwość indywidualnego umeblowania pokoi i dostarczenia własnych sprzętów. Wszystkie pomieszczenia są wolne od barier architektonicznych i obejmują udogodnienia dla osób starszych i niepełnosprawnych.
    Na terenie domu znajdują się między innymi: jadalnia, pomieszczenia rekreacyjne, sala kominkowa a także ogrodzony, otwarty taras widokowy, z którego rozprzestrzenia się cudowny widok Beskidu Żywieckiego.

    Nasz dom opieki znajduje się w ustronnym zakątku wsi Korbielów, malowniczej miejscowości położonej u podnóża góry Pilsko. Górzysty krajobraz, sąsiedztwo lasu i zaciszna lokalizacja tworzą kameralną atmosferę górskiego siedliska. Nie tylko położenie i charakterystyka samego domu, ale przede wszystkim indywidualne podejście do każdego z pensjonariuszy i nastawienie na kontakt kształtują przytulny i rodzinny charakter tego miejsca. Naszym celem jest zapewnienie wszystkim mieszkańcom warunków do godnego i dobrego życia w poczuciu pełnego bezpieczeństwa.

Dom Opieki Na Cyrhli Korbielów

    Do dyspozycji pensjonariuszy przez całą dobę pozostaje wykwalifikowany personel który dostarcza wszelkiej pomocy związanej z czynnościami życia codziennego, załatwianiem spraw osobistych czy dotyczących kwestii medycznych. Dbamy o to, by naszym podopiecznym niczego nie zabrakło dlatego zadbaliśmy o stały nadzór lekarski oraz wizyty kontrolne raz w tygodniu. Istnieje również możliwość skorzystania z usług masażysty. Naszym pensjonariuszom gwarantujemy pełne wyżywienie (w tym posiłki dietetyczne zgodnie z zaleceniami lekarza) oraz stały dostęp do drobnych przekąsek i napojów.

    Dom Opieki Na Cyrhli w Korbelowie został wpisany do rejestru placówek zapewniających całodobową opiekę, zezwolenie Wojewody Śląskiego PSil.9420.1.2.2014